Zážitky a diskuze

Bylo to skvělé a nepopsatelné :-), nutno ozkoušet na vlastní ucho, oko, šáhnout si, čuchnout si, ochutnat :-), zapojit všechny smysly, i ty nepojmenované :-).
Děkuju 🙂

Jája Jelínková, Pardubice

Jela jsem na tuto akci, protože jsem se chtěla odreagovat, uvolnit a poznat nové. Splnilo to mé očekávání. Poznala jsem velmi zajímavé lidi.
Po tantrické masáži, které jsem se ze začátku bála, jsem se uvolnila přesně tak, jak jsem si přála. Cítila jsem, že ze mě odchází stres a napětí a za tuto zkušenost bych vám chtěla poděkovat. Další dny mi nebylo psychicky ani fyzicky dobře, a tak jsem se stáhla do ústraní i s knížkou od Janičky, která mě byla zrcadlem. Proto jsem si později s Janičkou promluvila a velmi se mi ulevilo.
Všichni účastníci byli příjemní a milí, avšak nejvíce chci poděkovat Ondrovi, Janče a Honzíkovi – který mi dal největší pocit pohody. Jeho přístupem, otevřeností a očima, které na mě měli očisťující účinky.
Moc děkuji!
Simona

Simonka, Lázně Bohdaneč

Krásne miesto, skvelí ľudia, dokonalý relax… 🙂
Veľké poďakovanie Janinke a Honzíkovi za poskytnuté zázemie, Ondrovi za zorganizovanie a všetkým, že tam boli… 🙂

Nina, Lázně Bohdaneč

Mám tu čest být vděčný sobě za to, že jsem mohl poznat úžasné lidičky z Jantarového světa, s kterými nadále spolupracuji a sdílím.

Společná radost a veselí ve spojení s nimi a dalšími účastníky různých setkání je umocněna i nádherným místem, kde se tito krásní lidé setkávají.

Juchání a tanec ve žhavém uhlí, bubnování a zpívání písní a manter, spontánní křik sebevyjádření, žvatlání a dětské skotačení jsou mými nezapomenutelnými zážitky, které vřele doporučuji navštívit všem, kteří se chtějí ještě více radovat než dosud, kteří chtějí být uvolněnějšími a svobodnějšími než dosud.. 🙂

Pepa Šálek
www.zivevedomi.cz

Sdělte čtenářům stránek, jak se vám u nás líbilo

Pokud chcete sdílet s návštěvníky své zážitky, napište nám a rádi váš vzkaz přidáme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *